Oferta pracy: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy w dziale KPiR

Biuro Rachunkowe TAX-NET to jedno z największych biur rachunkowych na Śląsku, firma notowana na GPW NewConnect, wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm i kompetencje. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, biuro świadczy usługi księgowe, doradcze i finansowe na wysokim poziomie.

W skład spółki TAX-NET S.A. wchodzą obecnie 3 oddziały na Górnym Śląsku (Katowice, Zabrze, Mikołów) oraz oddział w Warszawie. Przejmując wiodące biura rachunkowe na Śląsku, TAX-NET systematycznie rozbudowuje bazę Klientów. Nasz profesjonalizm i skuteczność doceniło już ponad 1300 Klientów z różnych branż.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy w dziale KPiR

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu, karty podatkowej
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym oraz formalno-merytorycznym,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • kontakt z Klientami

WYMAGAMY:

  • wykształcenia, kierunkowego, mile widziane wyższe
  • doświadczenia minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w stosowaniu przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • chęć pogłębiania wiedzy
  • znajomość pakietu Office, Excel

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość programu KSP LOGOTECH

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • opiekę medyczną Medicover
  • fundusz socjalny tzw. wczasy pod gruszą
  • miejsce parkingowe
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o wysokich standardach,
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres – biuro@tax-net.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez TAX-NET S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Komentarze są zamknięte.